SERVIS TLUMIČŮ A PODVOZKŮ | NASTAVENÍ A OPTIMALIZACE | TUNING PODVOZKU | PRODEJ

Tlumiče ÖHLINS

 

Öhlins je jedním z hlavních hráčů na scéně světového motorsportu již déle než 30 let.

Společnost byla založena v roce 1976 panem Kenthem Öhlinsem. Firma měla a i dnes má své hlavní sídlo ve Švédsku, nicméně od dob získání prvního titulu světového šampióna v roce 1978, se pořádně rozrostla.

Tomu ostaně odpovídá také více než 200 světových titulů na kterých se Öhlins až do dnešních dní podílel!

Značka Öhlins se všem příznivcům motosportu dostala do podvědomí především ve spojitosti s prestižní třídou MotoGP, kde přední špičkové týmy pracují s těmito tlumiči předního švédského výrobce.

Hlavně díky bohaté historii a spoustě zkušeností a všestrannosti je oproti konkurenčním výrobcům značka Öhlins tak respektována a považována za to nejlepší, co ve světě tlumičů a odpružení existuje.

 

Vangelas Racing je moderní motoservis a tuningový specialista v Brně, oficiální certifikované centrum pro servis podvozků a tlumičů Andreani Group a dealer tlumičů ÖHLINS.

S aktuálně vylepšeným zázemím pro práce na odpružení tlumičů motocyklů a vyškolenými profesionály zajišťujeme servis tlumičů odpružení včetně příslušenství pro všechny, kdo touží po dokonalejší jízdě.

Jsme schopni díky těm nejnovějším technologiím navrhnout řešení odpružení tlumičů přesně pro vaše potřeby. Dovedeme zlepšit jízdní vlastnosti vašeho motocyklu a naplnit tak jeho potenciál.

Díky našim řešením se můžete bez obav prohánět po silnicích, ať už jste víkendový pohodář, sportovní jezdec, cestovní dobrodruh nebo každý den dojíždíte do práce.

KATALOGY tlumičů ÖHLINS

 

 ÖHLINS MX Enduro catalogue 2017      ÖHLINS Street catalogue 2017         ÖHLINS Harley Davidson catalogue 2017

                

 

SORTIMENT tlumičů ÖHLINS