SERVIS TLUMIČŮ A PODVOZKŮ | NASTAVENÍ A OPTIMALIZACE | TUNING PODVOZKU | PRODEJ

Tlumiče K TECH

 

K-Tech je anglická firma která navrhuje, vyvíjí a vyrábí širokou paletu vlastních produktů, od vyměnitelných pružin přes vnitřní součásti vidlic až po kompletní pružící a tlumící jednotky, jenž dávají zákazníkům možnost zlepšit ovladatelnost motocyklu v různých kategoriích.

 

K-Tech Vám nabízí servis vidlic a tlumičů, který zajistí potřebnou renovaci starých pružících jednotek a přitom optimalizuje výkonnost systému při kombinovaném použití originálních a nahrazených součástí.

 

Se svými zkušenostmi a znalostmi Vám K-Tech nabízí přepracované vlastnosti pružin a změnu nastavení přesně podle Vašich požadavků, nebo jednoduše jako náhradu originálu.

 

K-Tech používá pouze vysoce kvalitní součásti a komponenty a je hrdým dodavatelem velkých světových značek jako Showa, Öhlins, Kayaba a WP.

 

Znalosti společnosti K-Tech umožňují nabídnout zákazníkům řešení jejich specifických požadavků nebo jednoduše přenastavení existujícího setupu na tovární nastavení.

Světové a britské týmy se pravidelně spoléhají na podporu produktů a dílenského vybavení K-Tech, které jim pomohly vyhrát šampionáty na všech úrovních, a to jak v silničním, tak i offroad světě.

 

SORTIMENT tlumičů K TECH