SERVIS TLUMIČŮ A PODVOZKŮ | NASTAVENÍ A OPTIMALIZACE | TUNING PODVOZKU | PRODEJ

Tlumiče MATRIS

 

Hi-tech tlumiče – Nepřetržitá inovace… 

1980 Vznik technické skupiny zakládající firmu Matris. Hlavní cíl: vyprojektovat a vyrobit hydraulické systémy závěsů pro super sportovní motorky. 

1990 Představení na trhu revolučního tlumiče řízení s venkovní nádrží a zužitkováním prostoru. 

2000 Zahájení provozu v novém sídle firmy Matris. Dvacetiletá zkušenost a technicko-mechanický vývoj materiálů – titanu, hliníkových slitin(Ergal) a speciálních ocelí – umožnily firmě Matris dále zvýšit vlastní konkurenceschopnost, a to i v poměru kvalita – cena. 

2001 Firma Matris posiluje vlastní výrobní proces, aby mohla pokrýt potřeby odvětví, které vyžaduje čím dál vyšší kvalitu konečného výrobku. Nové expanzní systémy s vyrovnáváním tlaku dokazují, že „zvyšovat bezpečnost“ je pro Matris realitou a nikoliv jen rčením.

 

Vangelas Racing je moderní motoservis a tuningový specialista v Brně, dealer a oficiální certifikované centrum pro servis podvozků a tlumičů Matris.

S aktuálně vylepšeným zázemím pro práce na odpružení tlumičů motocyklů a vyškolenými profesionály zajišťujeme servis tlumičů odpružení včetně příslušenství pro všechny, kdo touží po dokonalejší jízdě.
Jsme schopni díky těm nejnovějším technologiím navrhnout řešení odpružení tlumičů přesně pro vaše potřeby. Dovedeme zlepšit jízdní vlastnosti vašeho motocyklu a naplnit tak jeho potenciál.

Díky našim řešením se můžete bez obav prohánět po silnicích, ať už jste víkendový pohodář, sportovní jezdec, cestovní dobrodruh nebo každý den dojíždíte do práce.

KATALOG tlumičů MATRIS

 

Catalogo-Matris-1
Matris katalog

 

SORTIMENT TLUMIČŮ